Elewacje Wrocław

Elewacje zewnętrzne, malowanie elewacji, tynk strukturalny

Stylbud

Nowoczesne metody wykonywania elewacji zewnętrznych, badanie podłoża, remonty i malowanie elewacji, kładzenie tynku strukturalnego – Wrocław.

 

Przeprowadzanie prac dociepleniowych to idealna okazja, by pomyśleć również o wykonaniu nowej elewacji, która stanie się wizytówką każdego budynku, zarówno komercyjnego, jak i mieszkalnego. Warto zlecić to zadanie tym samym fachowcom, którzy zajmowali się ocieplaniem. Dzięki temu, zarówno docieplenie budynków jak i nowa elewacja zostaną wykonane „za jednym zamachem”. Wykonujący prace dociepleniowe budowlańcy są już zaznajomieni ze strukturą oraz ewentualnymi mankamentami budynku, co tylko ułatwi im zajęcie się nową, wytrzymałą elewacją.

Trzeba pamiętać, że elewacja nie pełni jedynie funkcji estetycznej. Prawidłowo wykonana elewacja chroni ściany budynku przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, grad, śnieg oraz słońce. W dzisiejszych czasach, dzięki rozwijającej się technologii oraz nowoczesnym metodom gama możliwych do wykonania elewacji jest niesamowicie różnorodna. Oprócz tynku strukturalnego dostępnego w wielu kolorach i wykończeniach, na ścianach można zastosować wszelkiego rodzaju płytki, drewno, kamień oraz zdobienia uzyskane za pomocą odpowiedniej farby. Elewacje zewnętrzne we Wrocławiu, wykonywane przez naszych fachowców, wyróżniają się wyjątkową estetyką i trwałością.

 

Elewacje zewnętrzne we Wrocławiu

Podczas wyboru rodzaju elewacji bardzo ważne jest również dostosowanie zarówno ocieplenia, jak i samej elewacji do rodzaju ścian. Nie wszystkie zdobienia, takie jak kamień czy ciężkie płytki, mogą być mocowane na wszystkich ścianach. Fachowcy z firmy STYLBUD Wrocław chętnie pomogą dobrać odpowiedni rodzaj elewacji współgrający z ociepleniem i ścianami, zapoznają z nowymi trendami oraz zapewnią profesjonalne wykonanie wszystkich prac.

Elewacje zewnętrzne chronią budynek przed uszkodzeniami – czy to mechanicznymi, czy spowodowanymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Elewację wykonuje się po zakończeniu prac mokrych. Najlepszy czas na wykańczanie elewacji zewnętrznych to późna wiosna i wczesna jesień. Najczęściej wykorzystywany jest do tego tynk strukturalny – materiał ten umożliwia dopasowanie koloru elewacji do dachu, drzwi, okien itd. 

 

 

Tynk strukturalny jako elewacja

Wykonujemy elewacje we Wrocławiu przy użyciu tynku strukturalnego. Jest to specjalna masa tynkarska, która umożliwia nam uzyskanie dowolnych faktur i kształtów. Poszczególne tynki różnią się od siebie gęstością i ziarnistością. Pasują doskonale zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego budownictwa. Są trwałe i odporne na ścieranie. Masa powinna zostać nałożona sprawnie i równomiernie, dlatego warto tę kwestię pozostawić specjalistom.

Chcesz położyć tynk strukturalny we Wrocławiu? Skorzystaj z naszych usług i ciesz się trwałą elewacją zewnętrzną.

 

Zadzwoń do nas:
602 611 938

 

Malowanie elewacji we Wrocławiu – wybierz idealny kolor

Przed przystąpieniem do malowania, należy ocenić stan samej elewacji. Fachowcy uzupełnią ubytki i pęknięcia w strukturze. Malowanie elewacji uprzedzone jest nałożeniem gruntu poprawiającego chłonność podłoża. Kolor elewacji zewnętrznej należy dopasować do pozostałych elementów budynku i jego otoczenia. Warto trzymać się kolorystyki dobranej przez architekta.

Do malowania elewacji we Wrocławiu wykorzystujemy sprawdzone farby w różnych wariantach kolorystycznych, służymy także pomocą przy wyborze odpowiednich preparatów. 

 

Adres

ul. Pestalozziego 2 lok. 2
50-325 Wrocław

 

Telefon
Adres

ul. Pestalozziego 2 lok. 2
50-325 Wrocław

 

Telefon