Sufity podwieszane Wrocław

Montaż sufitów podwieszanych przy stropie

Sufity podwieszane we Wrocławiu

Podwieszany sufit to konstrukcja montowana tuż przy stropie, składająca się z aluminiowego stelaża i przymocowanych do niego płyt kartonowo gipsowych. Jednym z zadań podwieszanego sufitu jest wyrównanie powierzchni stropu albo ukrycie przeróżnych instalacji i kabli. Jednak ze względu na mały ciężar całej konstrukcji oraz możliwości, jakie oferuje płyta kartonowo gipsowa, podwieszany sufit często montowany jest wyłącznie ze względu na estetykę, którą oferuje – może być on dowolnie aranżowany, z płyt można tworzyć dowolne wzory i wielopoziomowe przestrzenie, które często w połączeniu z oświetleniem, dają niesamowity efekt przyciągający wzrok każdego.

Dodatkowym atutem podwieszanych sufit jest fakt, że doskonale wyciszają pomieszczenie. W płytach kartonowo gipsowych można również montować oświetlenie, takie jak taśmy LED dające efekt ukrytego, rozproszonego światła, bądź punktowe światła symetrycznie rozłożone po powierzchni sufitu.

Podwieszanie sufitów – Wrocław

Podwieszany sufit jest konstrukcją, która sama w sobie jest dość łatwa w montażu, jednak wymaga ona wiedzy i doświadczenia. Ważne również, by nie przesadzić z aranżacją sufitu, zarówno z jego kształtem i oświetleniem, jak i z wykończeniem. Zbyt duża ilość zagięć oraz niekorzystnie rozłożone światło może przytłoczyć małe pomieszczenie, a sam sufit nie do końca będzie pełnił, założoną pierwotnie, funkcję estetyczną. Dlatego montaż podwieszanego sufitu warto zlecić komuś znającemu się na rzeczy. Z firmą wykończeniową STYLBUD Wrocław z łatwością można uniknąć obawy o ewentualne błędy konstrukcyjne. Doświadczeni fachowcy doradzą również jak zaaranżować przestrzeń podwieszanego sufitu, by jak najlepiej wpasowywała się ona w klimat pomieszczenia i potrzebę klienta, oraz zajmą się innymi pracami wykończeniowymi, takimi jak montaż ścian działowych. Zapraszamy!

Zadzwoń do nas:
602 611 938

Adres

ul. Pestalozziego 2 lok. 2
50-325 Wrocław

 

Telefon
Adres

ul. Pestalozziego 2 lok. 2
50-325 Wrocław

 

Telefon