Elewacje Wrocław

Nowe i nowoczesne usługi wykonania elewacji, a także remonty zewnętrzne elewacji

Przeprowadzanie prac dociepleniowych to idealna okazja by pomyśleć również o wykonaniu nowej elewacji, która stanie się wizytówką każdego budynku komercyjnego i mieszkalnego. Warto zlecić to zadanie tym samym fachowcom, którzy zajmowali się ocieplaniem. Dzięki temu, zarówno docieplenie budynków jak i nowa elewacja zostaną wykonane „za jednym zamachem”. Wykonujący prace dociepleniowe budowlańcy są już zaznajomieni ze strukturą oraz ewentualnymi mankamentami budynku, co tylko ułatwi im zajęcie się nową i elegancką elewacją.

Trzeba pamiętać, że elewacja nie pełni jedynie funkcji estetycznej. Prawidłowo wykonana elewacja chroni ściany budynku przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, grad, śnieg oraz słońce. W dzisiejszych czasach, dzięki rozwijającej się technologii oraz nowoczesnym metodom gama możliwych do wykonania elewacji jest niesamowicie różnorodna. Oprócz tynku, dostępnego w wielu kolorach i wykończeniach, na ścianach można zastosować wszelkiego rodzaju płytki, drewno, kamień oraz zdobienia uzyskane za pomocą odpowiedniej farby.

Remonty zewnętrzne elewacji

 

Podczas wyboru rodzaju elewacji bardzo ważne jest również dostosowanie zarówno ocieplenia, jak i elewacji do rodzaju ścian. Nie wszystkie zdobienia, takie jak kamień, czy ciężkie płytki mogą być mocowane na wszystkich ścianach. Fachowcy z firmy STYLBUD Wrocław chętnie pomogą dobrać odpowiedni rodzaj elewacji współgrający z ociepleniem i ścianami, zapoznają z nowymi trendami oraz zapewnią profesjonalne wykonanie wszystkich prac.

Prace dociepleniowe

 

​ul. Pestalozziego 2 lok. 2
50-325 Wrocław

 

Telefon

 

602 611 938

 

E-mail